Keskkonnamäng: küsimus 2

Ülesanne 2: saatke keskkonnaabi@gmail.com e-posti aadressile võimalikult kiiresti piirkonna nimi, kus on tehtud need pildid. Aega vastata on 24 h (aeg läheb kinni 12.01. kell 15.00), kiirematele lisapunktid.

Vihje: pindala pisut üle veerandi Eestit.

Meeldetuletuseks: mängureeglid on järgmised.

Jaanuarikuu jooksul ilmuvad suvalistel aegadel Keskkonnaabi blogis pildiküsimused. Vastata on aega 24 tundi ning vastused tuleb saata e-posti aadressile keskkonnaabi@gmail.com.

Igale küsimusele esimene õige vastaja saab 5 punkti, järgmised viis õiget vastajat 4 punkti ning ülejäänud õiged vastajad 3 punkti.

Vastaja ID-ks on e-posti aadress. Kui sama küsimuse kohta on samalt e-posti aadressilt tulnud mitu vastust, läheb arvesse vaid esimene vastus.

Pildid:

yl27.jpg

yl26.jpg

yl24.jpg

yl23.jpg

yl35.jpg

Esimese ülesande (vastus Aberfan) võimalik lahenduskäik on esitatud esimese ülesande kommentaaris. 

Praegune punktiseis

5

Jaan Allik

4

Triin Männik, leheneeger, Enn Karro, Tanel Vari, Riin Tamme

3

Veiko Ulp, Peep Vahtrik, Andres Pulver, Katrin Enno, hobu hobbuster, Kalev Päädam, Ivo Volt, Heino Raivet

Mäng alles algas, küsimusi tuleb kokku vähemalt kümmekond ning tulevad ka loosiauhinnad, tõenäosus sõltuvalt õigete vastuste arvust! Nii et ka uued liitujad – lööge kaasa!

3 kommentaari

 1. 🙂

 2. 2. voor on lõppenud, blogis on üleval ka bänner – Keskkonnamängu reeglid ja hetkeseis. Kuna ‘leheneegripidaja’ sisestas vastuse kommentaaridesse, siis panin väljastpoolt blogosfääri kommenteerimise kinni.

  Tegemist oli Falklandi saartega, vajalik oli ära tunda pingviin. Teised parimad vihjed olid lipp – mis pilti pisut suurendades oli ikkagi kõige rohkem briti lipu moodi, ning memoriaalid – üks vanem (II maailmasõda) ja teine Falklandi 1982. aasta sõja aegne. Nii olekski lihtsalt kohale aidanud otsing ‘penguins britain’ või ‘penguins war’. Ilmselt oleks ka pindala kaudu kaudselt kohale jõudnud. Aga loomulikult oli ka võimalik minna valedes suundades, sest pingviin oli selline lapspingviin ning briti lipp vägagi ähmane, sarnane näiteks Islandi lipuga.

  Punktiseis peale 2 vooru:

  9 Enn Karro (4+5)
  7 Triin Männik (4+3), leheneeger (4+3), Riin Tamme (4+3), Katrin Enno (3+4), hobu hubbuster (3+4), Kalev Päädam (3+4), Heino Raivet (3+4)
  6 Veiko Ulp (3+3), Peep Vahtrik (3+3), Ivo Volt (3+3),
  5 Jaan Allik (5+0)
  4 Tanel Vari (4+0), Kairi (0+4)
  3 Andres Pulver (3+0), Taavi Nuum (0+3), Maris Kurs (0+3), Margus Palolill (0+3), Marko Puusaar (0+3)

  Täienduseks: et asi oleks omavahelises rebimises põnevam, teatan aja pisut ette – järgmine voor käivitub veel täna 20.00 paiku!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: